בקרת דפוס, הדפסה והפצה

סעיף הדפוס עומד בפני עצמו. לא בכל בית דפוס מתבצע הליך קפדני ופיקוח עד למוצר סופי ואיכותי. רותם פרסום והפקות בע”מ, בהובלתו של גד רוזמרין (חי ונושם דפוס 30 שנה), עובדת עם מספר בתי דפוס ברחבי הארץ וזאת מהיכרות במומחיותו של כל בית דפוס בגימורים ובתהליכים שונים להם זקוק הלקוח כגון; חיתוכים צורניים (שטנץ), למינציה, לכה ולכה סלקטיבית, צבע חמישי וחומרים מיוחדים, הטבעה/הבלטה, כריכה חמה/רכה/סיכות/ספירלה, דפוס דיגיטלי, הפקות בבודדים/בכמויות גדולות, עיטוף להפצה ועוד.

אם אתם עתידים להדפיס מוצר מסוים, אנו מזמינים אתכם לקבל מאתנו הצעת מחיר להפקתו בדפוס אשר תכלול:

ייעוץ ראשוני – נכנס עוד בשלב תכנון המוצר, מסייע לכם להחליט על גודל המוצר/דף/עמוד/אריזה, מספר העמודים, העמדה וחלוקה נכונה, אופן הכריכה וכדומה, שיחסכו לכם הוצאות מיותרות בדפוס.

הבאה לדפוס – בדיקת תקינות החומרים, צבעים, תמונות, גלישות, העמדה, שלא פספסנו שום דרישה של בית הדפוס. הדפסת “העתק שמש” בעיקר לקראת הפקה בכמויות גדולות, במטרה לראות דוגמא של המוצר העתידי והצבעים וכן, לתת הזדמנות נוספת ואחרונה לתקן ולמנוע טעויות!

בקרת דפוס – מתחילה בבדיקת האימפוזיציה הממוחשבת, השוואת הצבעים לאייריס ולקובץ, הוצאת פלטות מהם מדפיסים, ממשיכה להסתכלות על ההדפסות הראשונות, מחזקים/מחלישים רמות צבע עד לתוצאה המבוקשת. לאחר ההדפסה אם יש צורך בחיתוך, כריכה, גימורים כאלו ואחרים, אנו מפקחים על ביצועם על הצד הטוב ביותר, מונעים אי דיוק, הדבקות עמודים וכדומה

הפצה – בהתאם לדרישות הלקוח, עיטוף ודיוור ישיר לרשימת כתובות וכדומה.

 

קראו עוד על:

סוגי הנייר – המשמשים להפקות דפוס

ההבדל בין הדפוס הדיגיטלי לדפוס אופסט

מונחים מעולם הדפוס

עיצוב גרפי והכנה לדפוס